CASHFLOW - nowa gra

CASHFLOW to nowa planszowa gra edukacyjna stworzona przez Roberta Kiyosakiego, jako element serii "Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec".

Obecna wersja gry CASHFLOW zastąpiła wcześniejszą grę, która składała się z dwóch elementów: Cashflow 101 i Cashflow 202. Teraz mamy po prostu Cashflow.

Gra CASHFLOW poprzez zabawę nauczy Cię praktycznych umiejętności inwestowania i gromadzenia majątku. Zarządzaj swoimi aktywami i pasywami, inwestuj na giełdzie i wydostań się z wyścigu szczurów! Kupuj nieruchomości i biznesy, inwestuj w akcje i metale szlachetne, aż wydostaniesz się z wyścigu szczurów. Rywalizujesz nie tylko z innymi graczami. Twoimi „przeciwnikami“ są też: rynek nieruchomości, notowania giełdowe czy nieprzewidziane sytuacje.

Grę zaczynasz od pracy na etacie, a CASHFLOW zabiera Cię w podróż, w której zbudujesz swój portfel aktywów potrzebny do wydostania się na szybki tor. W banku nikt NIGDY nie poprosi Cię o Twoje świadectwo szkolne czy dyplom. Opanuj to, co jest naprawdę ważne dla przedsiębiorców i inwestorów, czyli zestawienie finansowe, a potem gromadź aktywa i buduj swój majątek. Gry są odzwierciedleniem prawdziwego życia. Pomyśl, jak reagujesz, gdy rywalizujesz z innymi graczami. Czy stajesz się lekkomyślny, gdy wygrywasz? A może załamujesz się w obliczu przegranej? Lepiej wyciągnąć wnioski podczas gry, niż w świecie prawdziwych pieniędzy – Twoich pieniędzy.

CASHFLOW nie tylko nauczy Cię, jak inwestować i pozyskiwać aktywa, ale przede wszystkim, jak zachować się w różnych sytuacjach rynkowych. Będziesz mógł sprawdzić swoje strategie tworzenia majątku, których być może nie miałbyś okazji zweryfikować w prawdziwym życiu. Jeśli jesteś oszczędny, spróbuj strategii agresywnych. Jeśli lubisz podejmować ryzyko, spróbuj stopniowego wzrostu. Ucz się i wygrywaj!

Zamów bezpośrednio u producenta

"Więcej niż gra Monopoly. Nowa gra planszowa zdobywa fanów na całym świecie. Jej celem jest uczenie ludzi jak się wzbogacić".

New York Times, styczeń 2004

Opinie o Cashflow

"Gra Cashflow odmieniła moje życie! Nie tylko mogę miło spędzać wieczory ze znajomymi, ale nauczyłam się też bardzo wiele o inteligencji finansowej. Dowiedziałam się czym się różnią aktywa od pasywów, a także zrozumiałam - i to najważniejsze - że trzeba gromadzić aktywa, ograniczając pasywa. Polecam każdemu!"

Małgorzata G. (24), Białystok

"Kupiłem grę Cashflow swoim dziaciakom. Grają całymi dniami. Ale co najważniejsze - zauważyłem u nich zmianę w podejściu do finansów. Zaczęli bardziej szanować pieniądz. Gdy ostatnio chciałem im kupić nowe PlayStation, poprosili, abym przekazał im te pieniądze, aby mogli zainwestować, by jak to określili "nie wyrzucać pieniędzy w błoto". Najlepsza edukacja finansowa z możliwych!"

Jan S. (51), Poznań

"Gram w grę Cashlow regularnie z moimi znajomymi. Większość z nas skończyła ekonomię, więc rozgrywka jest naprawdę zacięta i emocjonująca. Jeżeli nie masz co robić wieczorami, kup grę Cashflow i zaproś znajomych."

Hanna K. (30), Warszawa

Czytaj więcej »