Cashflow 202

Cashflow 202 to edukacyjna gra planszowa zaprojektowana przez Roberta Kiyosakiego, w ramach popularnej na całym świecie serii "Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec". Celem gry jest nauczenie graczy, poprzez zabawę i dobrą rozrywkę, koncepcji inwestowania i zarabiania pieniędzy.

Gra Cashflow 202 jest rozwinięciem kultowej już gry Cashflow 101, przeznaczonym raczej dla bardziej zaawansowanych graczy. Pojawiają się tu bowiem nowe elementy rynku finansowego związanego z różnego rodzaju instrumentami inwestycyjnymi. Gracz podczas zabawy poznaje pojęcia takie jak opcje kupna i sprzedaży oraz uczy się nowych mechanizmów rynkowych takich jak krótka i długa sprzedaż.

Gra Cashflow 202 została wycofana ze sprzedaży i zastąpiła ją nowa, lepsza wersja - CASHFLOW. Sprawdź teraz!

Jak grać w Cashflow 202?

Na początku rozgrywki w Cashflow 202, podobnie z resztą jak w pierwszej części, losujemy zawód. Po zapoznaniu się z kartą zawierającą zestawienie finansowe przypisanego nam zawodu, rozpoczynamy podróż po planszy, na której czekają nas najróżniejsze okazje i pułapki. O ile w Cashflow 101 inwestycje zwykle przynosiły wymierne zyski, a niestabilność rynku nie występowała, to w nowej odsłonie wygląda to zupełnie inaczej. Mamy do czynienia z niemal wszystkimi zaawansowanymi zachowaniami na rynku nieruchomości, papierów wartościowych czy innych instrumentów inwestycyjnych. W Cashflow 202 zdecydowanie łatwiej jest też zbankrutować.

Celem gry, podobnie jak w wersji 101, jest wyrwanie się z wyścigu szczurów, poprzez wejście na szybki tor. Niezbędne do tego jest osiągnięcie przychodu pasywnego 2 razy większego od wydatków oraz zapewnienie sobie na szybkim torze przychodu pasywnego większego od początkowego dochodu na szybkim torze o 50 tys. dolarów. Dodatkowym celem wygranej jest zakup dwóch marzeń z szybkiego toru.

Gra planszowa Cashflow 202 uczy, jak:

  • inwestując odnieść sukces nawet podczas wahań rynkowych,
  • generować dochód poprzez duże i małe transakcje, zyski kapitałowe oraz przepływ pieniężny,
  • stworzyć przychód pasywny niezależnie od Twojego zawodu lub rodzaju wykonywanej pracy,
  • opanować zaawansowane metody inwestowania, jak krótka sprzedaż, opcje kupna i sprzedaży czy opcje na nieruchomości.

Gra Cashflow 202 zawiera:

  • zasady gry,
  • karty do gry w CASHFLOW 202,
  • karty gracza do opcji i krótkiej sprzedaży,
  • koperty do krótkiej sprzedaży,
  • karty gracza Cashflow 101.
Jeżeli wejdziesz przez link z tej strony i kupisz grę bezpośrednio u producenta otrzymasz:

5 prezentów o wartości 247 zł

5 płyt CD z nagraniami audio Roberta Kiyosaki, dzięki którym jeszcze szybciej wydostaniesz się z wyścigu szczurów:

Tajemnice młodych milionerów - 2 płyty CD
Poznaj tajemnice młodych milionerów, których biznesy są warte dzisiaj wiele milionów, a nawet miliardów dolarów. Dowiedz się, czego potrzebowali, przez co musieli przejść i czego się nauczyli!

Sekrety nabywania nieruchomości - płyta CD
Dzięki temu nagraniu poznasz 5 złotych zasad inwestowania w nieruchomości. Dowiedz się, jak analizować inwestycje w nieruchomości, co zrobić, aby podnieść ich wartość, jak straty na nieruchomościach zamienić w zyski.

Jak zgromadzić kapitał - płyta CD
Ludzie często zadają pytania typu: Nie mam pieniędzy, żeby inwestować. Co mogę zrobić? lub Czy nie trzeba mieć pieniędzy, żeby inwestować? Dzięki temu nagraniu dowiesz się w jaki sposób zdobyć kapitał i rozpocząć inwestowanie lub założyć biznes bez własnych pieniędzy!

Psychologia zachowań inwestorów zwycięzców - płyta CD
Poznaj złotą zasadę inwestowania: Ucinaj straty, zatrzymuj zyski. Dowiedz się, w jaki sposób wykorzystać ją na rynku giełdowym, gdy inwestujesz w nieruchomości, czy w biznesie, aby w dłuższym terminie zawsze zarabiać!

Opinie o Cashflow 101

"Gra Cashflow 202 to niezbędna pozycja dla wszystkich, którzy stawiają na swój rozwój osobisty. Wraz z grupą znajomych regularnie się spotykamy i toczymy pojedynki. Za każdym razem jest to nie tylko świetna zabawa, ale także edukacja."

Ola O. (22), Katowice

"Po kilku grach w Cashflow 101, podjąłem decyzję, że muszę mieć też Cashflowo 202. Z czystym sumieniem mogę przyznać, że się nie zawiodłem. Dodatek ten znacznie rozszerza możliwości gry, stawia przez nami nowe, interesujące wyzwania. Jeżeli spodobała Ci się 101, musisz spróbować także Cashflow 202."

Konrad N. (27), Białystok

"Cashflow 202 stanowi doskonałe uzupełnienie wersji 101. Już teraz trudno byłoby mi się teraz przestawić na granie tylko w pierwszą część gry."

Piotr J. (39), Warszawa

Czytaj więcej »